TARİHÇEMİZ

YENİLİKÇİ ! ИННОВАЦИОННАЯ! INNOVATIVE!
MODERN ! СОВРЕМЕННАЯ! MODERN!
DEĞİŞMEYEN KALİTE ! КАЧЕСТВО БЕЗ ИЗМЕНЕНИЯ! QUALITY WITHOUT CHANGING!

Biz Kimiz ?


İmaj Bebe; kurucusu Kürşat Doğan’ın, sektöre bebek giyim toptancısı olarak başlayıp, burada elde ettiği büyük başarı ve işine olan sevgisi bebe kıyafetleri imalatına başlamasına yöneltmiştir. Bursa’da kendi markasını oluşturmaya karar vermesi ile 2000 yılında imaj time markası kurulmuştur.


İmaj time, bebek ve çocuk giyim sektörüne kuruluşuyla yeni bir soluk getirmiştir. %100 yerli üretim ve sertifikalı kumaşları ile kaliteden ödün vermeden sektörde büyümeye ve ürünlerini tüm dünyaya ulaştırmaya devam etmektedir. İmaj Bebe kuruluşundan itibaren yaptığı başarılı yatırımlar ve çalışmalarla hızla büyümeye devam etmektedir. Şu an Bursa ve Ankara olmak üzere iki şubemiz mevcuttur. Ürünlerimizin üretimi Bursa da ki fabrikamızda yapılmaktadır.


Markalarımız Nelerdir?


İmaj Time imalat ve İmaj Bebe toptan mağaza markalardır.


İmaj Time Bursa’da ;


Bursa Muhsin Yazıcıoğlu bulvarındaki 1700 m² fabrikamızda üretim yapıyor. Ayrıca yine fabrikamızın giriş katında showroom ve toptan satış mağazamız bulunuyor.


İmaj Bebe Ankara’da ;


2100 m²’lik toptan satış mağazasında toptan satışlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Mağazalarımız dışında e-ticaret kanallarıyla da sizlere hizmet sunuyoruz.


Ne Üretiyoruz?


0-3 Yaş Bebek, çocuk giyimi ile annelerimizin hayatını kolaylaştırıp hayat kalitesini yükseltecek ürünleri sizlere sunuyoruz.


Bebek ve çocuk tekstil ürünlerini; iç giyimden, abiye kıyafetlere, t-shirtler’den pantolonlara, saç bantlarından tütülere, önlüklerden battaniyelere, çoraplarına kadar bünyemizde birçok ürünü çocuklarımız için özgün olarak tasarlamakta ve üretmekteyiz.


Nasıl Üretiyoruz?


Ürünlerimizde kalite ve bebek sağlığı önceliğimizdir. Kendi çocuklarımıza giydirmeyeceğimiz, yedirmeyeceğimiz, kullandırmayacağımız hiçbir ürün İmaj Bebe’de satılmaz! Kısacası bir anne ve baba titizliğinde ürünleri üreterek mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.


Kumaşların tedariğinden boyanmasına, kesiminden baskısına, dikimine kadar olan sizlere sunacağımız paketli haline gelene kadar her aşaması büyük bir özen ve emekle yürütülmektedir. Seçilen kumaşlar birçok teste girdikten sonra kullanılır: Aynı şekilde baskı bölümümüzde kullanılan boyalar hiçbir şekilde sağlıksız boya içermemektedir; Oeco-tex belgeli ham maddeler kullanmaktayız. Ürettiğimiz ürünlerin hiçbiri kanserojen madde içermemektedir. Kalite Kontrolü büyük bir özenle kontrol edilmekte ve kusursuz ürünler siz müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Üretimin tüm aşamalarında sertifikalı ürünler kullanarak, piyasanın ve en önemlisi annelerin güvenini kazanmış olmaktan gurur duyuyoruz.


Kimlere Üretiyoruz?


Türkiye dışında, Uluslararası Pazarda da varız yoğun olarak Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Balkan ülkeleri, Avusturya, Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Kırgızistan, İran, Irak, Lübnan, Katar, Dubai, Arabistan, Fas gibi birçok ülkelerdeki ebeveyn ve çocuklar için üretiyoruz.


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?


Ürünlerimizin her aşamasını çocuklarımız için kontrol ediyor, sağlık önceliğimizden asla vazgeçmiyoruz.


Ürünlerimizin tamamı Oeko Tex Sertifikalıdır.


Bebek cildine uygun, hassas materyaller kullanıyoruz.


Sertifikalı ürünler ve % 100 pamuk kumaş kullanıyoruz.


% 100 yerli üretim


Bebek ve çocuk giyim modasına yön veriyoruz.


Perakendeci müşterilerimize en iyi fiyat ve servisle tedarik ediyoruz.


Uluslararası üretim yaparak trendleri her zaman takip ediyoruz.


Sürekli işimize yatırım yaparak gelişiyoruz.


MERAK ETTİĞİNİZ HERŞEY İÇİN ÇEKİNMEYİN